Дизайнерка та засновниця бренду
Ірина Гребенік

Бренд

Zentsu — це бренд для жінок і про жінок. Ми не боїмося бути яскравими, оригінальними та різними. Zentsu — це ваш новий настрій кожного дня!

Бренд представлений на ринку з 2015 року. За цей час ми одягнули більше ніж 3000 жінок.

Всі колекції бренду лімітовані.
Ми за якість та індивідульність!

Чому варто обрати Zentsu?

Сміливо

Сміливо

Красивий одяг має бути в гардеробі кожної жінки незалежно від віку та статусу. Яскраві акценти в одязі допоможуть не лише привернути увагу до вашого вбрання, а й додати впевненості його володарці. Зазвичай яскравий одяг вибирають сміливі, впевнені в собі жінки, які бажають урізноманітнити свої будні та надати навіть повсякденному гардеробу елементи свята.

Унікально

Унікально

Віяння моди, хочемо ми цього чи ні, вплітаються веретеном у наше життя і наповнюють його новими формами та фарбами. Часом так складно створити та зберегти свій неповторний стиль і ми це чудово розуміємо. ZENTSU допоможе кожній жінці зберегти свою неповторність, адже весь одяг, створений нашими руками, має свій характер і чітко продуману індивідуальність.

Яскраво

Яскраво

Бути яскравою – це означає не тільки виглядати ефектно, підібравши яскравий одяг, але також грамотно і правильно скласти образ з яскравими акцентами, які гармоніювали б один з одним.

Рекомендуємо Вам звернути свою увагу на свіжі образи в яскравих кольорах з барвистим одягом, що ми зібрали для вас.

Просто

Просто

Тут можна підібрати образ у класичному, романтичному стилі, мінімалізмі або кежуалі. Більше не потрібно їздити з одного кінця міста до іншого, щоб знайти костюм в офіс, підібрати яскраве вбрання на корпоратив, знайти комфортний одяг для прогулянок або відшукати сукню на побачення. У ZENTSU ви зможете знайти в одному місці все, що вам потрібно на будь-який випадок.

Догори